Blog

Kağıthane Tamamlayıcı Sigorta

Kağıthane Tamamlayıcı Sigorta

Kağıthane Tamamlayıcı Sigorta


Ofisimiz artık kağıthane bölgesinde de hizmet vermeye başladı. Kağıthane tamamlayıcı sigorta yaptırmak isteyen fakat yaptıramayanlar için büyük avantaj ayağınıza geldi. Artık kendi bölgenizde tamamlayıcı sigorta yaptırmanız mümkün?.

Tamamlayıcı sağlık sigortasını muhtemelen çevrenizden veya arkadaşlarınızdan duymuşunuzdur. Tamamlayıcı sağlık sigortası denildiğinde neleri kapsadığını merak mı ediyorsunuz?

Ameliyat masrafları, muayene ücretleri, tahlil ücretleri ödemeden özel hastanelerde muayene olmak ne yazık ki imkansız dediğinizi duyar gibiyim. İşte tam da bu noktada tamamlayıcı sağlık sigortası devreye giriyor. Belirli teminatları bulunan tamamlayıcı sağlık sigortası ile artık ücretsiz muayene olmak, tahlil yaptırmak münkün oldu.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Tüm tamamlayıcı sağlık sigortaları genelde hem yatarak hem de ayakta tedavi olmak durumunda kalanları kapsayan teminat sunar. Bir kaza geçirdiğinizde, hastalık durumunda acil servislerde dahi tamamlayıcı sağlık sigortası ile hizmet almaya başlayabiliyorsunuz.

Sizin yapmanız gereken sadece hastanede ki %15 değerinde ki katılım payı ücretini ödemek olur. Kalan masrafların hepsi tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından karşılanacaktır.

Doğru adım atmak isteyenler için tamamlayıcı sağlık sigortası, sağlığınızı güvence altına alıyor. Kağıthane tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyenler ofisimizi anında ziyaret ederek anlaşma yapabilir. Anlaşma doğrultusunda anında hizmet almaya başlayabilirsiniz.