Kampanya

KOBİlere Özel Ticari Siber Güvenlik Kampanyası

KOBİlere Özel Ticari Siber Güvenlik Kampanyası

KOBİlere Özel Ticari Siber Güvenlik Kampanyası


Anadolu Sigorta olarak normalleşme sürecinde KOBİ'lerimizin yanındayız!

KOBİ'lerin normalleşme sürecinde ortaya çıkacak ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması adına hazırlanan Türkiye İş Bankası "El Birliği ile Devam Destek Paketi" ne, Anadolu Sigorta olarak özel indirimlerimiz ile destek veriyoruz.

Yeni normalleşme sürecinde işini dijitalleştirmek adına Türkiye İş Bankası'ndan El Birliği ile Devam Dijital Dönüşüm Kredisi kullanan ticari müşterilerimize, Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi'nde % 10 oranında indirim uyguluyoruz.

17 Haziran ? 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli kampanyamızın koşulları aşağıda yer almaktadır.

Kampanyamız kapsamında indirim sağlanabilecek olan ticari müşterilerimize, Türkiye İş Bankası tarafından kampanya kodu iletilecektir.

Kampanya kodu ile satış kanallarımıza başvuran ticari müşterilerimize Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi'nde %10 indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu olmadan indirim uygulanamayacaktır.

Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi'nde finans, sağlık (eczane hariç), e-ticaret, IT (yazılım, bilişim, bilgi teknolojileri, vb. şirketleri), denizcilik, havacılık konularında faaliyet gösteren firmalar için teminat sağlanamamaktadır.

Söz konusu indirim başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.