Kampanya

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında İndirim

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında İndirim

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında İndirim


1 Ağustos - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Allianzdan ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak müşterilerimizi %25 indirim fırsatı bekliyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için kullanabileceğiniz %25 indirim ile ilgili detayları katılım koşulları alanında bulabilirsiniz.  Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına indirimli sahip olmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Katılım Koşulları:

  1. Allianzdan yeni bir Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.
  2. Başka bir sigorta şirketinde mevcut poliçesi olup Allianzdan Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası almak isteyen müşterilerimiz için hasarsızlık indirimi haketmiş olma şartı aranmaktadır.
  3. Sadece ilk yıl primine özel olarak, Yatarak Tedavi?de %25 indirim uygulanacaktır.
  4. Yatarak Tedaviye ek olarak Ayakta Tedavi ve Doğum gibi diğer teminatlar da alındığında; toplam ürün içeriğinde sadece Yatarak Tedavi teminatında %25 indirim uygulanacaktır. Yatarak Tedavi priminin toplam primdeki ağırlığına bağlı olarak ortalama indirim %25'in altında olabilecektir.
  5. Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
  6. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)
  7. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  8. Tüm Allianz acenteleri, satış kanalları ve yetkili banka şubelerinde geçerli olacaktır.
  9. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde kesintisiz ilk sigortalılık tarihi öncesinde varolan mevcut rahatsızlık/ hastalıklarla ilgili her türlü sağlık gideri teminat kapsamı dışında olup, aşağıda belirtilen hastalık/risk gruplarından herhangi birini geçirmiş kişiler bu ürün kapsamında sigortalanamaz. Hastalık/Risk Grupları: Her türlü kanser, kötü huylu/seyirli tümör/hastalıklar ile tanısı konulmamış kitleler, Organ yetmezlikleri, eksiklikleri, anomalileri, Kronik Akciğer, Karaciğer ve Böbrek Hastalıkları, Kalp ve/veya Damar sistemi hastalıkları, Kas-iskelet-Sinir Sistemi Hastalıklar, Kronik sindirim sistemi hastalıkları, Psikolojik Hastalıklar ve Gelişme Geriliği, Alkol, uyuşturucu ve madde bağımlılığı, Metabolik ve Endokrin Hastalıklar, Kalıcı beyin, omurilik hasarı, çoklu travma ve ciddi yanıklar, Kan-kan yapıcı organların hastalıkları, kanama ve pıhtılaşma bozuklukları, Romatizmal ve kollajen doku hastalıkları, Bağışıklık sistemi bozuklukları, Doğumsal, Genetik-Ailevi Hastalıklar, 18 yaş ve üzeri kişiler için VKI (vücut kitle endeksi)nin 40 ve üzerinde veya 15 ve altında olması, 34 hafta ve/veya 2kg altındaki 6 aydan küçük yenidoğanlar
  10. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.

 Teminatlar

Yatarak Tedavi (ameliyat, günübirlik tedaviler)

Suni Uzuv

Tıbbi Malzeme ile Evde Bakım

Ambulans Hizmeti

Ayakta Tedavi

Doğum

Gebelik Rutin Kontroller

Size Özel Avantajlar

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, özel sağlık sigortasının rahatlığına, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik, 3 yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra, ?Ömür Boyu Yenileme Garantisi?ni de elde edebilirsiniz.

 Ek Hizmetler

Poliçeniz kapsamında teminatlarınıza ilave olarak aşağıdaki özel hizmetlerimizden 0850 399 99 99 Allianz Müşteri Hizmetleri üzerinden randevu oluşturarak faydalanabilirsiniz.

Check-up

Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG, Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Testi, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol ve Doktor Değerlendirmesi ile ilgili giderler yılda bir kez ve %100 oranında karşılanır.

Diyetisyen

Diyetisyen hizmetlerinde ilk randevunuz %100 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Psikolojik Destek

Psikolojik destek hizmetlerinde ilk randevunuz %100 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Diş Bakım

Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat garantisiyle Diş Hekimi Muayenesi, Diş Taşı Temizliği ve Tek Diş Röntgen Filmi ile ilgili giderler yılda bir kez ve %100 oranında karşılanır.


Size özel tanımlanmış ücretsiz Dr. Allianz sağlık danışma hattı üzerinden doktor ve hemşirelerimizle görüşebilir, sağlığınız ile ilgili konularda kendilerine 7/24 danışabilirsiniz.