Blog

Kağıthane Kasko

Kağıthane Kasko

Kağıthane Kasko


Kağıthane bölgesinde hizmete geçen firmamız kasko ihtiyacınızı karşılamak için yanınızda. Kağıthane kasko hizmeti veren sigorta şirketimizde kasko yaptırmak isteyenlere hizmet vermeye başladı.

Kasko, zorunlu trafik sigortasının tam tersi görevini görerek kendi aracınızı güvence altına almanıza yardımcı olur. Trafik sigortası karşı tarafın hasarlarınızı gözetirken, kasko hizmetinde sizin aracınızın hasar ve zararı gözetilir. Aracın yanması, çalınması ve herhangi bir kazaya karışması durumunda belirtilen sözleşme tabii tutularak, ek olarak aldığınız teminatlarda göz önünde bulundurularak aracınızın geniş çaplı güvencesini sağlar.

Gerekli olan teminatlar doğrultusunda belirlenen kasko hizmeti, dilerseniz de sigorta şirketinin size sunduğu teminatlar ile sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak düzenlenen kasko hizmeti Kağıthane kasko hizmeti ile avantajlı şekilde almak istemez misiniz? O zaman sizde anında sigorta şirketimize uğrayarak size vereceğimiz hizmetleri ve güvenceyi ayrıntılı olarak dinleyebilirsiniz.

Kasko Yaptırmazsa Ne Olur?

Kasko çok gerekli mi? Kasko yaptırmazsam ne olur düşüncesine sahip kişiler olabilir. Buna açıklık getirmek istedik. Kasko yaptırmazsanız, aracınız park halinde veya seyir halinde iken çizilebilir, kaza geçirebilir, duran aracınıza çarpılabilir, afet olayları yaşandığında zarar görebilir. Maddi anlamda ciddi hasarlar alan aracınızın hiçbir güvencesi olmayabilir. Bu hasarları gidermek için harcanacak olan giderleri sadece siz üstlenirsiniz. Fakat kasko anlaşmanız varsa, gerekli evraklar doğrultusunda aracınıza gelebilecek hasarı kasşılamada etkili olur.

Kasko Yaptırmak Zorunda Mıyız?

Kasko zorunlu tutulan bir sigorta çeşidi değildir. Kişinin kendi ihtiyaçları doğrultusunda genişletilebilen anlaşması vardır. İsteğe bağlı yapılan kasko, sizin ve aracınızın yararına olur. Zorunlu değildir, fakat mutlaka önerilir.

Kasko yaptırmayan kişiye trafik sigortasında olduğu gibi herhangi bir cezai işlem yapılmaz. Kendinizi teminat altına almak isterseniz kasko yaptırmalısınız.