Sigorta Hizmetleri

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası


Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Çeşitli etkenlerden ötürü sağlığınızda meydana gelebilecek sorunların tedavisini, kapsamlı bakımınızı ve çeşitli farklı hizmetlerden yararlanmanızı sağlayan sigorta Özel Sağlık Sigortası'dır. AXA güvencesi ile çeşitli Özel Sağlık Sigortası paketleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olanı tercih ederek geleceğinizle ilgili önemli bir sağlık planlamasına sahip olabilirsiniz. Paketler içerisinde yer alan yatarak tedavi, doktor muayenesi ve ilaç tedavisi, gebelik takip giderleri, yurt dışı yatarak tedavi ve yurt dışı ayakta tedavi hizmetlerini istediğiniz gibi yöneterek sağlık sigortanız kapsamına dahil edebilirsiniz. Gerekli durumlarda normal şartlarda ödeyeceğiniz sağlık giderlerinin çok daha altında bir maliyet ile tedavilerinizi en kaliteli hizmetlerle gerçekleştirirsiniz.

Özel şartlar bölümünde farklılık gösterebilen, hizmet dahilinde sunulan farklı sigorta paketlerinin sahip olduğu farklı özellikleri dikkate alarak size en uygun sigorta planlamasını tercih edebilirsiniz. Birçok sağlık kuruluşundan hiç ödeme yapmadan veya oldukça az miktarlar ödeyerek ihtiyacınız olan tedaviyi alırsınız. Hizmet bedeli oldukça yüksek olan ciddi tedaviler için ek ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Maddi ve manevi açıdan sağlığınız ile ilgili tüm konuların ayrıntılı olarak planlanması, sağlık riskleri ile başarılı bir şekilde mücadele etmenizi sağlar. Kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizin sağlığını en uygun teminat ve avantajlı fiyatlarla doğru poliçeyi tercih ederek AXA güvencesi ile koruyun. AXA Özel Sağlık Sigortası ile sağlığınızı, geleceğinizi planlayın!

Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Her bütçeye uygun birbirinden farklı seçenek ve kapsamları bulunan özel sağlık sigortası, hayattaki en önemli konu olan sağlığınızı garanti altına almanız için yaptırmanız gereken bir sigorta türüdür. Geleceğinize bir yatırım olarak sizin ve sevdiklerinizin yaptırması gerekli olan bu sigorta sayesinde olası tüm sorunlara karşı tedbir almış olursunuz. AXA Özel Sağlık Sigortası kaliteli bir sağlık hizmetinden faydalanmanızı sağlar. Çeşitli sebeplerden ötürü karşı karşıya gelebileceğiniz sağlık sorunlarına hiç vakit kaybetmeden çözüm bulmak ve etkili tedavi süreçlerinden geçerek kısa sürede sağlığınıza kavuşmak için Özel Sağlık Sigortası edinmeniz önemlidir.

Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Dilediğiniz doktor veya tedavi merkezinden tam kapsamlı bir sağlık kontrolü, teşhis etme ve tedavi görme hizmetleri almanızı sağlar. Yurt içinde veya dünyanın neresinde olursanız olun ihtiyaç duyabileceğiniz bu sigorta türü ile her zaman hazırlıklı olursunuz. AXA Sigorta anlaşmalı hastane, poliklinik, tanı merkezi, fizik tedavi merkezi, eczane ve doktor muayenehanelerinin tümünü kapsayan kurumlardan gerekli hizmeti alabilirsiniz. AXA Özel Sağlık Sigortaları kapsamında alacağınız hizmetler; yatarak tedavi, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük müdahaleler, yatış sonrası fizik tedavi, evde bakım, yardımcı tıbbi malzeme, trafik kazası sonucu diş tedavisi, kontrol amaçlı mamografi ve PSA, hava ambulansı, suni uzuv giderleri, ferdi kaza sigortası, yurt dışı yatarak tedavi, ayakta tedavi, tıbbi danışmanlık ve ambulans hizmetleri, doktor muayene, ilaç, 0-6 yaş çocuk aşıları, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri, fizik tedavi, doğum teminatı, gebelik takip giderleri, yeni doğan bebek teminatı, check-up teminatı hizmetleridir.

Yatarak tedavi kapsamı ve teminatları, sigortalının tercih ettiği paketlerin poliçelerinde belirtilen maddelerce, gerekli olduğu durumlarda anında dikkate alınarak uygulanmaya başlanır. Sigortalının tedavisinin hastanede yatarak yapılmasının gerekli olduğu durumlarda oluşan sağlık giderleri, belirlenen sağlık sigortası paketi kapsamında çeşitli muayene, bakım ve tedavileri kapsar. Ayakta tedavi kapsamı ve teminatları da yatarak tedavi kapsamlarında olduğu gibi paketlerde detaylı olarak belirtildiği şekliyle yürürlüğe koyulur. Doktor muayene, ilaç, 0-6 yaş çocuk aşıları, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri ayakta tedavinin teminat kapsamında değerlendirilir. Yurt içi, yurt dışı ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerinin kapsadığı konu ve ilgili masraflar aşağıdaki gibidir:

 • Yoğun Bakım
 • Küçük Müdahale
 • Yatış Sonrası Fizik Tedavi
 • Evde Bakım
 • Yardımcı Tıbbi Malzeme
 • Tıbbi Danışmanlık ve Ambulans Hizmetleri
 • Suni Uzuv Teminatı
 • Ayakta Tedavi Giderleri
 • Tanı Amaçlı Ayakta Tedavi Giderleri
 • Gebelik Takip Giderler
 • Doğum Teminatı
 • Yeni Doğan Bebek Teminatı
 • Check Up Teminatları
 • Gözlük, Cam, Çerçeve / Lens Giderleri
 • Diş Giderleri
 • Rehabilitasyon Giderleri
 • İşitme Cihazı
 • Kaza Sonucu Vefat Teminatı
 • Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı

AXA Özel Sağlık Sigortası, bütün detayları ile sizler için en uygun olan sağlık çözümlerini hayatınıza dahil ederek her zaman hazır olmanızı sağlar. Sağlığınız, hayatınızdaki en önemli unsur olarak bu kapsam ve teminatlar altında çeşitli kurumlarca korunma altına alınır. Özel Sağlık Sigortası'nın tüm avantajlarından yararlanmak, kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığı için gerekli tedbirleri almak için çeşitli paket ve hizmetleri inceleyerek size uygun olan ürünler ile sigortanızı bir an önce başlatabilirsiniz.

 

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.